Najlepsze telefony Oppo zawsze cieszą oko dzięki żywemu wykorzystaniu kolorów. Jeszcze lepsze jest ich mnóstwo przydatnych funkcji, od doskonałej żywotności baterii, wydajności, niezawodnych możliwości aparatu, a nawet niektórych dziwactw, takich jak wyskakujący aparat.

Świetna mieszanka stylu i treści, najlepsze telefony Oppo nie zawsze są łatwe do zauważenia dzięki nietypowemu systemowi nazewnictwa, dlatego uszeregowaliśmy je w kolejności.

Na liście na pierwszym miejscu znajduje się teraz Oppo Find X5 , ale są też inne świetne opcje, takie jak droższy Oppo Find X5 Pro wraz ze starszym Oppo Find X3 Pro . Opcje średniego zasięgu obejmują Oppo Reno 10x Zoom , a Oppo Find X2 Lite to niedrogi krok w kierunku 5G.

Oppo Find X5 oferuje wysokiej jakości wrażenia w średniej cenie premium. Dzięki świetnemu wyglądowi, który rzadko jest zakłócany przez odciski palców, wygląda elegancko i atrakcyjnie. To ma swoją cenę bez wodoodporności, ale pod warunkiem, że będziesz ostrożny, warto.

Wspaniały panel AMOLED o przekątnej 6,55 cala i częstotliwości odświeżania do 120 Hz oznacza, że ​​jest to świetny telefon do oglądania, a tylny aparat z trzema obiektywami oznacza, że ​​zdjęcia również wyglądają świetnie. Nawet w warunkach słabego oświetlenia masz gwarancję doskonałych zdjęć, chociaż nie polegaj na 2-krotnym zoomie optycznym.

Szybka wydajność i obsługa 5G dopełniają niezwykły telefon, który pakuje się dużo za rozsądniejszą cenę, niż można by się spodziewać.

Zobacz też:

 

 

Oppo Find X3 Neo czuje się jak telefon premium, mimo że nie kosztuje tak dużo. Wygrywając z droższymi rywalami, jego 6,55-calowy ekran AMOLED prezentuje się świetnie, a częstotliwość odświeżania 90 Hz zapewnia płynne przeglądanie. Obsługuje także HDR10+ z niektórymi aplikacjami, więc kolory zawsze wyglądają dobrze podczas oglądania treści przesyłanych strumieniowo.

Gdzie indziej, jego tylny aparat z czterema obiektywami sprawdza się dobrze w słabym świetle, oferuje ultraszerokokątny obiektyw 16 MP wraz z głównym obiektywem 50 MP i teleobiektywem 13 MP. Mając duży wybór tutaj, Oppo Find X3 Neo wykonuje dobrą robotę, czyniąc fotografię dziecinną.

Zobacz tani case na telefon

Moc obliczeniowa może być nieco szybsza, ale dobrze zaprojektowane oprogramowanie, w tym aplikacja Game Space, oznacza, że ​​nadal będzie latać. Jedyne, czego tak naprawdę brakuje, to brak obsługi ładowania bezprzewodowego.

Zobacz hurtownia etui do telefonów